Co dobrego robi nam bycie na Łonie Natury?

Przebywanie w Naturze to tak jakbyśmy dotykali swojego Serca. My Kobiety, jeśli zechcemy zejść jeszcze głębiej, możemy w kontakcie z drzewami poczuć moc swojej energii seksualnej, tej która tworzy całą naszą codzienność. 

Cykle życia, które nieustannie dzieją się w drzewach odzwierciedlają moc, którą mamy w sobie – zdolność zasilania swoich komórek czystą, niezmanipulowaną energią, która w drzewach powoduje, że co roku się ono odradza. A co to dla nas oznacza w praktyce? 

To powrót do swojej mocy twórczej, życia w radości i spełnieniu. To witalność i młodość, błysk w oku i apetyt na życie. To tzw. samouzdrawianie choć w pewnym momencie czujesz, że słowo „uzdrawianie” nie jest potrzebne, bo stopniowo stajesz się bardziej sobą energetycznie i fizycznie, a co nie jest Twoje, co niskowibracyjne i zaszumione, pełne lęku i porównywania się, po prostu, ze względu na rezonans, samo odpływa…

Jak to się dzieje? Drzewa i Przyroda w ogóle, dyskretnie Cię rozluźniają i przekierowują Twoją uwagę na to co masz, a nie na to czego nie masz lub co jest do „udoskonalenia”, „poprawy”. Ten kierunek skupienia uwagi ma kluczowe znaczenie bowiem…

… to na czym się skupiasz – to rośnie. 

Czemu rośnie? Czemu jest tego więcej? Bo tym co skupiasz jest nic innego jak energia seksualna… a ona rodzi Twoją codzienność. 

Twoja energia seksualna jest w Twoim wzroku i słuchu, dotyku. Twoje Zmysły to Twoja moc kreacji. 

Takie to proste… 🥰🌳

Zapraszam kobiety na spotkanie „Kobieta jako Drzewo Życia – uaktywnij moc swojego ciała”, w trakcie którego będziemy kumulować swoją energię seksualną i aktywować nią kody zdrowia w ciele. 

28 września, godz. 17.00-20.00 Ul. PCK 19/2 Katowice. 

Szczegóły na www.kozlinska.com/wydarzenia 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *