Co energia seksualna ma wspólnego z biznesem i duchowością?

Czym tak naprawdę jest „osobisty magnetyzm” i do czego służy?

„Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa, a kiedy w kasie forsa, to sukces pierwsza klasa. Bo to co nas podnieca, to czasem też jest seks, a seks plus pełna kasa, to wtedy sukces jest.”

Energia seksualna to potężna energia twórcza. Powiem więcej – to energia życiowa. Jest ona napędem, który skłania nas do podejmowania konkretnych działań – do tworzenia. Seks i dążenie do niego powodują podniesienie poziomu energii, którą jeśli zechcemy tego świadomie, możemy zainwestować w inne, ważne sprawy, nie tylko rozkoszną noc w łóżku.

Jak to zrobić?

Połączyć swoją energię seksualną (energię twórczą) z Intencją bazującą na najwyższych „atraktorach” – wzorcach energetycznych, którymi są np. życzliwość. Praktycznie polega to na byciu życzliwym (dla siebie, dla innych, dla świata) w trakcie wszelkich działań, które się podejmuje. Innymi słowy polega to na byciu Obecnym.

Seks jako sprzedawca i transport do genialności 

Napoleon Hill w swej słynnej książce „Myśl i bogać się” osoby obdarzone potencjałem seksualnym nazywa błogosławionymi, a seks sprzedawcą  – ten „osobisty magnetyzm”, który wyczuwamy w innych osobach to nic innego jak energia seksualna.

„Sprzedawca mistrzowski osiąga owo mistrzostwo, ponieważ świadomie lub nieświadomie przetwarza swą energię seksualną w entuzjazm handlowy.” (N. Hill „Myśl i bogać się”)

„Człowiek osiąga status geniusza jedynie pod warunkiem, że potrafi stymulować swe myślenie tak skutecznie, iż pozwala mu ono dotrzeć do wszystkich dostępnych źródeł energii poprzez siłę twórczą jego wyobraźni. Głównym stymulatorem, dzięki któremu to „uwznioślenie” umysłu może się dokonać, jest energia seksualna. Zwykle posiadanie tej energii nie wystarcza do osiągnięcia genialności. Energia ta musi zostać przetworzona z z pożądania fizycznego kontaktu w inną formę pożądania i działania, zanim będzie ona zdolna wynieść kogoś na poziom genialności.” (N. Hill „Myśl i bogać się”)

Bycie Obecnym pozwala nam okiełznać swój potencjał twórczy (po prostu przestajemy rozdawać swoją energię tam gdzie nie przynosi to pożytku) i zainwestować w postawę życzliwości, która będzie wnosić wkład w życie swoje i innych ludzi.

Jak pobudzić energię twórczą?

Np. OBEJRZEĆ i POCZUĆ clip Baila Conmigo Jennifer Lopez

https://www.youtube.com/watch?v=S_m7o5YMLoM

Poruszyć biodrami, śmielej niż dotychczas 👯‍♀️

ZATAŃCZYĆ💃

I być dla siebie ŻYCZLIWĄ 💚

Drogie Panie i Panowie, czas karnawałowy Nam sprzyja! 💅🏻

Najnowsze wpisy

Jak stwarzać nowe sytuacje swoją UWAGĄ?

Obecność = Widzenie 👁 ✅ To co ...

Czytaj więcej
Dlaczego znów się martwisz i zastanawiasz?

„Patrzymy w przyszłość, a to ...

Czytaj więcej