„Jestem obecna”… czyli? 💚

Jestem Obecna. Moja Energia jest Tu i Teraz.

Tu i Teraz odczuwam, korzystam z jej Przepływów i witam z otwartymi ramionami każdą falę, nawet tę o niższej wibracji.

Kiedyś uciekałam od tych niskowibracyjnych fal, teraz widzę je i się do nich uśmiecham, przytulam i wibrujemy już razem.

Kiedyś myślałam, że one się nie przydają, teraz są moją trampoliną – ależ soczyście jest się rozzłościć, że tyle siedziało się przy kompie i dynamicznie wybiec do parku.

Kiedyś lokowałam Energię w swoje wizje, marzenia – teraz umiejscawiam je w Polu – muskam nimi Przestrzeń – i jednocześnie puszczam wolno, bo pozwalam się zaskoczyć.

Kiedyś narzucałam sobie jak ma wyglądać mój dzień, co zrobię i kiedy, miałam oczekiwania co do tego jak powinnam się czuć w trakcie tych działań. Teraz nie zakładam z góry jak powinna wyglądać bieżąca chwila więc nie mam jej z czym porównywać i tracić na to Energii.

Kiedyś bardziej atrakcyjne było spędzać czas w swojej głowie, jej projekcjach, teraz tę Energię inwestuję w Zanurzanie Tu i Teraz, bo tu dzieje się cała akcja i wiele momentów wow!

Kiedyś szukałam rozwiązań daleko, kombinowałam i analizowałam, teraz jestem zalogowana w swoje ciało, doświadczam bezpośrednio Zmysłami, a nie pośrednio umysłem i odkrywam zasoby, które były tu od początku.

Jestem ✨💚

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *