O mnie

Nazywam się Katarzyna Koźlińska. W 2007 roku stwierdziłam, że życie jest fascynujące – i od tego momentu zaczęłam nad nim świadomie pracować. Choć nie wszystko mnie zawsze satysfakcjonowało i nie zawsze rozumiałam różne sytuacje, to z pokorą postanowiłam przyjąć całość na swoje barki. W końcu czy nie na tym to wszystko polega?

Od 2012 roku pracuję z ludźmi, aby z otwartością i ciekawością „płynęli” w różnorodnych życiowych warunkach. Pomagam im wygenerować siłę, dzięki której mogą zmieniać to, co mogą zmienić, i odwagę, by przyjmować to, czego nie rozumieją.

Ktoś kiedyś powiedział, że „żeby zapalać innych, samemu trzeba płonąć” . Postanowiłam tę teorię przekuć w praktykę – i właśnie dlatego specjalizuję się w treningu mentalnym ludzi (show)biznesu (przedsiębiorcy, aktorzy, piosenkarze, sportowcy). O swoich klientach mówię liderzy, bo inspirują, motywują i skłaniają innych do refleksji. Potrzebują jednak siły psychicznej, dzięki której nadal będą mogli skutecznie działać w wytyczonych obszarach. To właśnie zapewniam im podczas spotkań mentorskich i szkoleń dla top managementu.

W skrócie

  • Medytuję od 2007 r.
  • Jestem certyfikowanym Instruktorem Metody Silvy od 2012 r.
  • Od 2014 r. współpracuję z przedsiębiorcami w cztery oczy.
  • Jestem certyfikowanym trenerem BNI Polska.
Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie - Giovanni Boccaccio

Z wykształcenia jestem magistrem finansów. Przez 1,5 roku pracowałam w Domu Maklerskim, ale pasja do życia spowodowała, że zajęłam się czymś innym – pracą z ludzkim sercem i rozumem. Uwielbiam moment startu w samolocie, włoskie gelato i robienie niespodzianek. Gdy nie pracuję, relaksuje się w towarzystwie znajomych lub dobrej lektury.

Stres to żywioł

Nie zredukujesz sztormu, nie zarządzisz zimą. Podobnie w przypadku stresu, gdzie jedyne, co możesz zrobić, to nauczyć się, jak zarządzać swoim myśleniem i postawą. Tej pozytywnej współpracy ze stresem i samym sobą uczy właśnie mentoring. Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym!

Zadzwoń