Kontakt

Od 2012 roku towarzyszę ludziom w ich podróży do siebie i po siebie: wolnego i pełnego energetycznie z mocą własnej kreacji. Od 2020 nie sama, a ze wsparciem roślin w produktach firmy Nature’s Sunshine.

Tych, którzy mają apetyt na życie zachęcam do zapoznania się z moim energetycznym podejściem, które pokrótce opisuję TUTAJ

Produkty NSP to zasilenie naszych organizmów w siłę życiową.
Razem tworzymy społeczność, która sieje życie, a nie wątpliwości 🙂

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu, bo działanie w NSP to współtworzenie we własnym rytmie i radości 🙂

Napisz na kasia@kozlinska.com lub zadzwoń po numer 504 921 432

Nieco więcej o mnie:

W 2012 roku pasja przerodziła się w działalność zawodową. Przez 7 lat prowadziłam kursy Metody Silvy, a przez 4 aktywnie działałam w gronie przedsiębiorców organizacji BNI pełniąc funkcje Edukatora, Trenera i dwukrotnie Prezesa grupy BNI Strategia. Prowadziłam wtedy autorskie warsztaty z zakresu współpracy ze stresem.

Obecnie prowadzę spotkania w 4 oczy lub grupowe w gronie społeczności Nature’s Sunshine.
Koncentruję się na energetycznym karmieniu siebie, równowadze Żywiołów w ciele, Zdrowiu, mocy kobiecego Łona i kreowaniu Intencją w połączeniu z Naturą.

Moimi Żywiołami są góry, podróże, muzyka, taniec i życie samo w sobie. W międzyczasie
piszę bloga Zew Natury i nagrywam na YT „Koźlińska & Drzewo Życia”.

A może po prostu rezonujesz z tym co robię i chcesz być w tej Przestrzeni i ją rozwijać – jestem otwarta na otrzymywanie pieniędzy w dowolnej kwocie na konto Meditation House Katarzyna Koźlińska 75 1140 2004 0000 3602 7551 8004 🙂